Hemşirelik Hizmetleri
05 Ocak 2022

Hastanemiz de hemşirelik hizmetleri olarak; hasta / çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla; bağımsız, bilimsel temele dayalı ve bilişim teknolojilerinden etkin yararlanılarak tam gün kesintisiz hemşirelik hizmeti verilmektedir.

Tüm Hemşirelerimiz sürekli, iyi bir takım çalışması, yüksek kaliteli bakım ve hasta haklarının savunucusu olma konusunda kararlı bir tutum içerisindedirler.

Hemşirelerimizin sahip olduğu yetenekler ve bizi destekleyen yönetimimizle çok daha iyi hizmetler vereceğimize inanıyorum.

Hedeflerimize ulaşmamızda yanımızda olan tüm çalışma arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Misyonumuz

Hemşirelik hizmetleri olarak hastanemizden hizmet alan tüm bireylerin sağlıkları ile ilgili gereksinimlerini karşılamak, gereken eğitimleri almalarını sağlamak, hizmet ve bakım kalitesini sürekli artırarak hasta hakları ve tıbbi etik kurallar çerçevesinde hemşirelik hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Çağdaş tıp teknolojisine süratle ve verimli bir şekilde sisteme yansıtan, toplam kalite yönetimi anlayışıyla, güvenilir hasta memnuniyetini üst seviyede tutan sağlıklı bireyler yetiştirilmesine katkıda bulunan hemşire grubu olmak.