İletişim / Ulaşım
05 Temmuz 2022

Adres: Eğitim Mah. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Kadıköy/İstanbul 34722
Telefon: 
(216) 606 52 00
Fax: 
(216) 606 52 10

Hastane Birimleri Dahili / İç HatTelefon Numaraları

İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir HastanesiHASTANEYE NASIL GİDERİM? ULAŞIM BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ.

*Metro ile;
-Kadıköy-Kartal / Tavşantepe Metro hattı ile gelen hastalarımız Göztepe Köprüsü istasyonunda indikten sonra, Köprü üstündeki otobüs duraklarına giderek Kadıköy yönüne devam eden tüm otobüs yada minibüslerle aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirler.

-Kadıköy-Kartal / Tavşantepe Metro hattı ile gelen hastalarımız Kadıköy Rıhtım son durağında indikten sonra, aşağıda listede bulunan tüm otobüs yada minibüslerle aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirler.

*Metrobüs ile;
Avrupa yakasından metrobüs ile gelen hastalarımız Metrobüs son durağı olan SÖĞÜTLÜÇEŞME istasyonunda indikten sonra, istasyon önündeki otobüs ve minibüs duraklarından, Göztepe yönüne ilerleyen aşağıda listesi bulunan her hangi bir toplu taşıma aracına binerek hastanemize ulaşabilirler.

*Vapur ile;
Avrupa yakasından vapur hatları ile gelen hastalarımız Kadıköy'de indikten sonra, iskele önündeki otobüs duraklarından, aşağıda listeSİ bulunan herhangi bir otobüs ile hastanemize ulaşılabilmektedir.

*Karayolu özel araç ile pendik yönünden gelen hastalarımız e-5 göztepe köprüsü üzerine çıkıp, göztepe yönüne doğru gelir. Merdivenköy mahallesini geçtikten sonra, hastanemiz tabalelarını takip ederek hastanemize ulaşılabilir.
Karayolu özel araç ile Üsküdar-Ümraniye-Libadiye yönünden gelen hastalarımız e-5 göztepe köprüsü üzerine çıkıp, göztepe yönüne doğru gelir. Merdivenköy mahallesini geçtikten sonra, hastanemiz tabalelarını takip ederek hastanemize ulaşılabilir.

*Karayolu Şehir dışından toplu taşıma ile gelen hastalarımız Harem şehirler arası otobüs terminalinde iner, Gebze yönünde ilerleyen minibüslere biner, göztepe köprüsünde indikten sonra köprü üstüne çıkarak Kadıköy yönüne devam eden tüm otobüs yada minibüslerle aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirler.

*Hava yolu ile gelen hastalarımız Sabiha Gökçen havalimanına iner burdan E-10, E-11 toplu taşıma araçları göztepe köprüsü durağında iner. Göztepe köprüsünde indikten sonra köprü üstüne çıkarak Kadıköy yönüne devam eden tüm otobüs yada minibüslerle aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirler.

 

otobuskodlar.png